Plugins - Video Conferencing with Zoom - Stable (latest - en to fa_AF translation catalogue (402 entries)

en: %sNote%s: Countdown time is shown based on your local timezone.
fa_AF: %sتوجه%s: زمان شمارش معکوس بر اساس منطقه زمانی محلی شما نشان داده می شود.

en: 1. Daily Report
fa_AF: 1. گزارش روزانه

en: 2. Account Report
fa_AF: 2. گزارش حساب کاربری

en: Account Owner or a user is given the User activities reports.
fa_AF: گزارش فعالیتهای کاربر به مالک حساب یا یک کاربر داده می شود.

en: Account owner or admin permissions to access Usage Reports for all users.
fa_AF: مجوزهای مالک یا سرپرست حساب برای دسترسی به گزارش های استفاده برای همه کاربران.

en: Action
fa_AF: عملیات

en: Action (Required).
fa_AF: عملیات(الزامی).

en: Actions
fa_AF: عملیات

en: Add a Meeting
fa_AF: افزودن یک جلسه

en: Add a User
fa_AF: افزودن یک کاربر

en: Add a valid Host ID or Email address.
fa_AF: افزودن شناسه میزبان معتبر یا آدرس ایمیل.

en: Add a Webinar
fa_AF: افزودن یک وبینار

en: Add Live Meeting
fa_AF: افزودن جلسه زنده

en: Add New
fa_AF: افزودن جدید

en: Add New Meeting
fa_AF: افزودن جلسه جدید

en: Add New Webinar
fa_AF: وبینار جدید اضافه کنید

en: Add Users
fa_AF: اضافه کردن کاربران جدید

en: All Category
fa_AF: همهٔ دسته‌ها

en: Allow attendess to join from multiple devices.
fa_AF: به شرکت کنندگان اجازه دهید از چند دستگاه به هم بپیوندند.

en: Allow Multiple Devices
fa_AF: اجازه دادن به چندین دستگاه

en: Alternative Hosts
fa_AF: میزبان های جایگزین

en: Alternative hosts IDs. Multiple value separated by comma.
fa_AF: شناسه های میزبان جایگزین. مقدار چندگانه با کاما از هم جدا شوند.

en: An error occured. Host ID and Meeting ID not defined properly.
fa_AF: خطایی رخ داد شناسه میزبان و شناسه جلسه به درستی تعریف نشده است.

en: API keys are not configured properly ! Please configure them before syncing.
fa_AF: کلیدهای API به درستی پیکربندی نشده اند! لطفاً قبل از همگام سازی آنها را پیکربندی کنید.

en: Apply
fa_AF: اعمال

en: Are you sure you want to end this meeting ? Users won't be able to join this meeting shown from the shortcode.
fa_AF: آیا از پایان دادن به این جلسه مطمئن هستید؟ کاربران از لینک پیوستن به جلسه نمایش داده شده در کد کوتاه قادر به پیوستن به جلسه نخواهند بود.

en: Assign Zoom Host Users to your WordPress Users
fa_AF: کاربران میزبان زوم را به کاربران وردپرس اختصاص دهید

en: Assign Zoom user to WordPress User
fa_AF: اختصاص کاربر زوم به وردپرس

en: ATTENTION: Zoom Account & Setting Prerequisites for Reports Section
fa_AF: توجه: حساب زوم و تنظیم پیش نیازهای بخش گزارش

en: Author ID
fa_AF: شناسه نویسنده

en: Auto Create
fa_AF: ایجاد خودکار

en: Auto Recording
fa_AF: ضبط خودکار

en: Back to List
fa_AF: بازگشت به فهرست

en: Back to selected host Meetings list
fa_AF: بازگشت به لیست جلسات میزبان انتخاب شده

en: Back to selected host Webinars list
fa_AF: بازگشت به لیست وبینارهای میزبان انتخاب شده

en: Basic User
fa_AF: کاربر پایه

en: Browser did not detect a valid SSL certificate. Audio and Video for Zoom meeting will not work on a non HTTPS site, please install a valid SSL certificate to allow audio and video in your Meetings via browser.
fa_AF: مرورگر گواهی SSL معتبری را تشخیص نداد. جلسه صوتی و تصویری برای بزرگنمایی در سایت غیر HTTPS کار نمی کند ، لطفاً یک گواهینامه SSL معتبر نصب کنید تا صدا و تصویر را در جلسات خود از طریق مرورگر اجازه دهید.

en: By
fa_AF: توسط

en: Category
fa_AF: دسته بندی

en: Change date time formats according to your choice. Please edit this properly. Failure to correctly put value will result in failure to show date in frontend.
fa_AF: قالب های زمان تاریخ را با توجه به انتخاب خود تغییر دهید. لطفاً این را به درستی ویرایش کنید. عدم تعیین صحیح مقدار منجر به عدم نمایش تاریخ در جلو می شود.

en: Check
fa_AF: بررسی

en: check %s for shortcode references.
fa_AF: برای مرجع کدهای کوتاه %s را بررسی کنید.

en: Check API Connection
fa_AF: بررسی ارتباط API

en: Check Available Users
fa_AF: بررسی کاربران موجود

en: Check Pending Users
fa_AF: بررسی کاربران در انتظار

en: Checking this option will disable auto password generation for new meetings which are created from Zoom meeting > Add new section.
fa_AF: با علامت زدن این گزینه، تولید گذرواژه خودکار برای جلسات جدید که از جلسه زوم > بخش جدید ایجاد شده ایجاد نمی شود.

en: Checking this option will hide join links from your shortcode for non-loggedin users.
fa_AF: با علامت زدن این گزینه، لینک پیوستن از کد کوتاه شما برای کاربرانی که وارد سایت نشده اند، پنهان می شوند.

en: Checking this option will show 24 hour time format in all event dates.
fa_AF: با علامت زدن این گزینه، قالب زمان 24 ساعته در تمام تاریخ های رویداد نشان داده می شود.

en: Checking this option will show full month label for example: June, July, August etc.
fa_AF: با بررسی این گزینه برچسب ماه کامل به عنوان مثال ژوئن، جولای، آگوست و غیره نشان داده می شود.

en: Checking this show Zoom original Author in single meetings page which are created from
fa_AF: با علامت زدن این گزینه، زوم نویسنده اصلی در صفحه جلسات منفرد که از آن ایجاد شده است

en: Checking this will disable invite button when user joins meeting via Join via Browser window.
fa_AF: با علامت زدن این گزینه، دعوت هنگامی که کاربر به جلسه می پیوندد از طریق عضویت از طریق پنجره مرورگر غیرفعال می شود.

en: Checking this will hide all Join via Browser Buttons.
fa_AF: با بررسی این موضوع تمام عضویت از طریق دکمه های مرورگر پنهان می شود.

en: Choose a Zoom User
fa_AF: انتخاب یک کاربر زوم

en: Choose meeting from here to sync.
fa_AF: جلسه را از اینجا برای همگام سازی انتخاب کنید.

en: Click join button below to join the meeting now !
fa_AF: برای پیوستن به جلسه هم اکنون بر روی دکمه عضویت کلیک کنید!

en: Click to Copy Shortcode !
fa_AF: برای کپی کردن کدکوتاه کلیک کنید !

en: Cloud
fa_AF: ابر

en: Column Layout
fa_AF: چیدمان ستون

en: Content
fa_AF: محتوا

en: Could not retrieve meetings, check Host ID
fa_AF: بازیابی جلسات امکان پذیر نیست ، شناسه میزبان را بررسی کنید

en: Count of meetings
fa_AF: تعداد جلسات

en: Count of Webinars
fa_AF: تعداد وبینارها

en: Create
fa_AF: ایجاد

en: Create Meeting
fa_AF: ایجاد جلسه

en: Create User
fa_AF: ایجاد کاربر

en: Create Webinar
fa_AF: ایجاد وبینار

en: Created a User. Please check email for confirmation. Added user will only appear in the list after approval.
fa_AF: یک کاربر ایجاد کرد لطفاً برای تأیید ایمیل را بررسی کنید. کاربر اضافه شده فقط پس از تأیید در لیست ظاهر می شود.

en: Created meeting %s at %s. Join %s
fa_AF: جلسه %s را در %s ایجاد کرد. به %s بپیوندید

en: Created On
fa_AF: ایجاد شده در

en: Created webinar %s at %s. Join %s
fa_AF: وبینار %s را در %s ایجاد کرد. به %s بپیوندید

en: Current Timezone
fa_AF: منطقه زمانی کنونی

en: Cust Create
fa_AF: Cust ایجاد کنید

en: Date
fa_AF: تاریخ

en: Date Settings
fa_AF: تنظیمات تاریخ

en: DateTime Format
fa_AF: فرمت تاریخ و زمان

en: days
fa_AF: روز

en: Debug Log
fa_AF: اشکال زدایی ورود

en: Default Language for Join via browser page ?
fa_AF: زبان پیش فرض برای پیوستن از طریق صفحه مرورگر؟

en: Default Sorting
fa_AF: مرتب سازی پیش فرض

en: Default title
fa_AF: عنوان پیش فرض

en: Defaults to HD video.
fa_AF: پیش فرض های فیلم HD.

en: Deleted %d Meeting(s).
fa_AF: ‫%d جلسه حذف شد(ند).

en: Deleted Meeting with ID
fa_AF: جلسه با شناسه حذف شد

en: Details
fa_AF: جزئیات

en: Did not find any hosts here ? Please %scheck here%s to verify your API keys are working correctly.
fa_AF: هيچ ميزباني اينجا پيدا نکردي؟ لطفا %s اینجا %s برای بررسی کلیدهای API خود را به درستی کار می کنند.

en: Disable Auto Password Generation ?
fa_AF: غیر فعال کردن تولید رمز عبور خودکار ?

en: Disable Countdown Timer?
fa_AF: زمان شمارش معکوس را غیر فعال کنید؟

en: Disable Email field when join via browser ?
fa_AF: غیر فعال کردن زمینه ایمیل در هنگام پیوستن از طریق مرورگر ?

en: Disable Embed password in Link ?
fa_AF: غیر فعال کردن رمز عبور جاسازی شده در لینک ?

en: Disable Invite field when join via browser ?
fa_AF: غیر فعال کردن زمینه دعوت هنگامی که پیوستن از طریق مرورگر?

en: Disable Join
fa_AF: غیرفعال کردن عضویت

en: Disable Join via browser ?
fa_AF: غیرفعال کردن عضویت از طریق مرورگر ?

en: Disable Waiting Room
fa_AF: غیر فعال کردن اتاق انتظار

en: Dismiss this notice.
fa_AF: این اطلاعیه را رد کنید.

en: Do not get confused here !!
fa_AF: اینجا گیج نشوید !!

en: Documentation
fa_AF: مستندات

en: Download
fa_AF: دانلود

en: Duration
fa_AF: مدت زمان

en: Edit a Meeting
fa_AF: ویرایش یک جلسه

en: Edit Webinar
fa_AF: ویرایش وبینار

en: Email
fa_AF: ایمیل

en: Email Address
fa_AF: آدرس ایمیل

en: Embed Height
fa_AF: ارتفاع جاسازی شده

en: Embed Meeting
fa_AF: نشست جاسازی

en: Embed Zoom Meeting
fa_AF: نشست زوم جاسازی شده

en: Enable Debug?
fa_AF: فعال کردن حالت عیب یابی؟

en: Enable Join
fa_AF: فعال کردن عضویت

en: Enable Meeting Join ?
fa_AF: فعال کردن پیوستن به جلسه ؟

en: Enable Practise Session.
fa_AF: جلسه تمرین را فعال کنید.

en: End Date
fa_AF: تاریخ پایان

en: End Meeting ?
fa_AF: پایان جلسه ؟

en: Ending this will disable users to join this meeting. Applies to any shortcode output only.
fa_AF: پایان دادن به این کار کاربران را برای پیوستن به این جلسه غیرفعال می کند. فقط برای هر خروجی کد کوتاه اعمال می شود.

en: Enter a value to Check...
fa_AF: مقداری را برای بررسی وارد کنید...

en: Enter the date to check:
fa_AF: جهت بررسی تاریخ را وارد کنید:

en: ERROR:
fa_AF: خطا:

en: Extensions
fa_AF: برنامه های افزودنی

en: Failed to import meeting with ID
fa_AF: موفق به وارد کردن جلسه با شناسه نشد

en: Fetching data.. Please wait this might take some time depending on how many Zoom Meetings you have.
fa_AF: واکشی داده ها .. لطفاً صبر کنید بسته به تعداد جلسات زوم شما ممکن است مدتی طول بکشد.

en: File Size
fa_AF: اندازۀ پرونده

en: File Type
fa_AF: نوع پرونده

en: First Name
fa_AF: نام

en: First Name of the User (Required).
fa_AF: نام کاربر (الزامی).

en: Flush User Cache
fa_AF: پاک کردن حافظه پنهان کاربر

en: Flushed User Cache!
fa_AF: حافظه پنهان کاربر پاک شد!

en: From
fa_AF: از

en: Full Name
fa_AF: نام کامل

en: Get account report for a specified period.
fa_AF: گزارش حساب را برای یک دوره مشخص دریافت کنید.

en: HD Video
fa_AF: ویدئو HD

en: Hide Join Links for Non-Loggedin ?
fa_AF: پنهان لینک ها برای کاربران مهمان ؟

en: Hide Join via browser link ?
fa_AF: پنهان کردن لینک پیوستن با مرورگر ؟

en: Host ID
fa_AF: شناسه میزبان

en: Host ID should be given when defining this shortcode.
fa_AF: شناسه میزبان باید هنگام تعریف این کد کوتاه داده شود.

en: Host join start
fa_AF: شروع پیوستن میزبان

en: Host to WP Users
fa_AF: میزبان کاربران WP

en: Host Video
fa_AF: ویدئو میزبان

en: Hosted By
fa_AF: میزبانی شده توسط

en: Hosted By:
fa_AF: میزبان:

en: hours
fa_AF: ساعت

en: I understand ! Don't show this again !
fa_AF: می‌فهمم! اينو دوباره نشون نده !

en: ID
fa_AF: شناسه

en: If you need to show this meeting on another page or post please use this shortcode
fa_AF: اگر قصد نمایش این جلسه در یک صفحه یا نوشته دیگر دارید از این کدکوتاه استفاده نمایید

en: Import
fa_AF: درون ریزی

en: Invalid HOST ID. Please define a host ID to show recordings based on host.
fa_AF: شناسه HOST نامعتبر است. لطفاً شناسه میزبان را برای نمایش ضبط ها بر اساس میزبان تعریف کنید.

en: Invalid Meeting ID.
fa_AF: شناسه جلسه نامعتبر است.

en: Is Webinar ?
fa_AF: آیا وبینار است؟

en: Join
fa_AF: پیوستن

en: Join Before Host
fa_AF: قبل از میزبان بپیوندید

en: Join Meeting
fa_AF: عضویت در جلسه

en: Join meeting before host start the meeting. Only for scheduled or recurring meetings.
fa_AF: قبل از شروع جلسه توسط میزبان به جلسه بپیوندید. فقط برای جلسات برنامه ریزی شده یا مکرر.

en: Join Meeting via Zoom App
fa_AF: پیوستن به جلسه با اپلیکیشن زوم

en: Join via App
fa_AF: پیوستن با اپلیکیشن

en: Join via Web Browser
fa_AF: پیوستن با مرورگر وب

en: Join via Zoom App
fa_AF: پیوستن با اپلیکیشن زوم

en: Last Client
fa_AF: آخرین مشتری

en: Last Login
fa_AF: آخرین ورود

en: Last Login Time
fa_AF: آخرین زمان ورود

en: Last Name
fa_AF: نام خانوادگی

en: Last Name of the User (Required).
fa_AF: نام خانوادگی کاربر (الزامی).

en: Like this plugin ?
fa_AF: امتیاز به این افزونه ؟

en: Live Meetings
fa_AF: جلسات زنده

en: Live Webinars
fa_AF: وبینارهای زنده

en: Loading recordings.. Please wait..
fa_AF: بارگیری ضبط ها .. لطفا صبر کنید ..

en: Local
fa_AF: محلی

en: Meeting
fa_AF: ملاقات

en: Meeting Agenda
fa_AF: دستور کار نشست

en: Meeting Authentication
fa_AF: احراز هویت جلسه

en: Meeting Description.
fa_AF: شرح جلسه.

en: Meeting Details
fa_AF: جزئیات جلسه

en: Meeting Display Threshold
fa_AF: آستانه نمایش جلسه

en: Meeting duration (minutes). (optional)
fa_AF: زمان جلسه (دقیقه). (اختیاری)

en: Meeting Ended Text
fa_AF: متن جلسه پایان یافته است

en: Meeting going to start Text
fa_AF: متن جسله در حال شروع شدن است

en: Meeting has ended !
fa_AF: جلسه به پایان رسیده است !

en: Meeting has not been created for this post yet. Publish your meeting or hit update to create a new one for this post !
fa_AF: جلسه هنوز برای این پست ایجاد نشده است جلسه خود را منتشر کنید یا به روزرسانی کنید تا جلسه جدیدی برای این پست ایجاد کنید!

en: Meeting Host *
fa_AF: میزبان جلسه *

en: Meeting ID
fa_AF: آیدی جلسه

en: Meeting is in Progress
fa_AF: جلسه در حال انجام است

en: Meeting is not defined. Try updating this meeting
fa_AF: جلسه‌ای تعریف نشده است. لطفا این جلسه را بروزرسانی کنید

en: Meeting Minutes
fa_AF: دقایق جلسه

en: Meeting not created yet.
fa_AF: جلسه هنوز ایجاد نشده است.

en: Meeting Password
fa_AF: رمز عبور جلسه

en: Meeting password will not be included in the invite link to allow participants to join with just one click without having to enter the password.
fa_AF: رمز جلسه در پیوند دعوت وجود نخواهد داشت تا به شرکت کنندگان اجازه دهد فقط با یک کلیک بدون وارد کردن رمز ورود به آن بپیوندند.

en: Meeting State
fa_AF: وضعیت جلسه

en: Meeting Status
fa_AF: وضعیت جلسه

en: Meeting sync has been completed !
fa_AF: همگام سازی جلسه به پایان رسیده است!

en: Meeting Timezone
fa_AF: منطقه زمانی جلسه

en: Meeting Topic *
fa_AF: موضوع جلسه *

en: Meeting topic. (Required).
fa_AF: موضوع جلسه (ضروری).

en: Meeting Type
fa_AF: نوع جلسه

en: Meetings
fa_AF: جلسه ها

en: Meetings Category
fa_AF: دسته بندی جلسات

en: Meetings Held
fa_AF: جلسات برگزار شده

en: Meetings Type
fa_AF: نوع جلسات

en: minutes
fa_AF: دقیقه

en: Move to Trash
fa_AF: انتقال به سطل زباله

en: Mute Participants upon entry
fa_AF: هنگام ورود ، شرکت کنندگان را بی صدا کنید

en: Mutes Participants when entering the meeting.
fa_AF: این گزینه هنگام ورود ، شرکت کنندگان را بی صدا می کند.

en: Name
fa_AF: نام

en: New Users
fa_AF: کاربران جدید

en: Next Occurrence
fa_AF: وقوع بعدی

en: Next Results
fa_AF: نتایج بعدی

en: Next Start Time
fa_AF: زمان شروع بعدی

en: No Meeting ID is defined.
fa_AF: شناسه جلسه مشخص نشده است.

en: No meeting id set in the shortcode
fa_AF: در شورت کد هیچ جلسه ای تنظیم نشده است

en: No meeting is selected or selected meeting already exists
fa_AF: هیچ جلسه ای انتخاب نشده یا جلسه انتخابی از قبل وجود ندارد

en: No Meetings Found !
fa_AF: هیچ جلسه ای پیدا نشد !

en: No Meetings found.
fa_AF: هیچ جلسه‌ای یافت نشد.

en: No post id set in the shortcode
fa_AF: شناسه پستی در کد کوتاه تنظیم نشده است

en: No Recordings
fa_AF: ضبط نشود

en: No recordings found.
fa_AF: هیچ ضبط شده ای یافت نشد.

en: No Records Found..
fa_AF: هيچ پرونده اي پيدا نشده.

en: No user selected.
fa_AF: هیچ کاربری انتخاب نشده است.

en: No webinar id set in the shortcode
fa_AF: هیچ شناسه وبینار در کد کوتاه تنظیم نشده است

en: No zoom events found in Trash.
fa_AF: هیچ رویداد بزرگنمایی در سطل زباله یافت نشد.

en: Ocurrences
fa_AF: ورود

en: Only logged in users of this site will be able to join this meeting.
fa_AF: فقط کاربران عضو سایت می توانند به این جلسه بپیوندند.

en: Only loggedin users in Zoom App can join this Meeting.
fa_AF: فقط کاربران وارد شده در برنامه زوم می توانند به این جلسه بپیوندند.

en: Opps ! You have not selected any meeting to sync yet. Select one or two and this section will be filled by happiness for you !!
fa_AF: مخالفت! شما هنوز هیچ جلسه ای را برای همگام سازی انتخاب نکرده اید. یکی دو گزینه را انتخاب کنید و این بخش برای شما پر از خوشبختی خواهد شد !!

en: Paid Zoom Account is required for this !! Alternative hosts IDs. Multiple value separated by comma.
fa_AF: برای استفاده از این قابلیت باید حساب تجاری Zoom داشته باشد!! آیدی های میزبان های جایگزین. با وارد کردن کامای انگلیسی از هم جدا کنید.

en: Parent meetings:
fa_AF: جلسات والد:

en: Participants
fa_AF: شركت كنندگان

en: Participants Video
fa_AF: ویدئو شرکت کنندگان

en: Password
fa_AF: رمز عبور

en: Password to join the meeting. Password may only contain the following characters: [a-z A-Z 0-9]. Max of 10 characters.( Leave blank for auto generate )
fa_AF: رمز ورود به جلسه . رمز ورود فقط ممکن است حاوی نویسه های زیر باشد: [a-z A-Z 0-9]. حداکثر 10 حرف. (برای تولید خودکار ،خالی بگذارید)

en: Past
fa_AF: گذشته

en: Pending Approval Users
fa_AF: کاربران تأیید در انتظار

en: Personal Meeting Room
fa_AF: اتاق جلسات شخصی

en: Play
fa_AF: پخش

en: Please check your internet connection or API connection.
fa_AF: لطفا اتصال به اینترنت یا اتصال API خود را بررسی کنید.

en: Please check your internet connection or API keys. Zoom API is not able to connect with Zoom servers at the moment.
fa_AF: لطفا اتصال به اینترنت یا کلیدهای API خود را بررسی کنید. زوم API در حال حاضر قادر به ارتباط با سرورهای زوم نیست.

en: Please consider giving a %s if you found this useful at wordpress.org or
fa_AF: اگر این افزونه برای شما مفید بود در سایت wordpress.org یک %s ثبت کنید یا

en: Please keep in mind anyone with the meeting link will be able to join without you allowing them into the meeting.
fa_AF: لطفاً بخاطر داشته باشید هر کسی که پیوند جلسه را داشته باشد بدون اینکه شما اجازه دهید در جلسه شرکت کند ، می تواند عضو شود.

en: Please login to join this meeting.
fa_AF: لطفا برای پیوستن به این جلسه وارد شوید.

en: Please note this requires a PRO Zoom account or Higher.
fa_AF: لطفاً توجه داشته باشید که این کار به حساب PRO یا بالاتر نیاز دارد.

en: Please read !!! These below meetings are directly from your zoom.us account via API connection. Meetings added from here won't show up on your Post Type list. This will only create meeting in your zoom.us account !
fa_AF: لطفا بخونید !!! این جلسات زیر مستقیماً از طریق حساب zoom.us شما از طریق اتصال API انجام می شود. جلسات اضافه شده از اینجا در لیست نوع پست شما نشان داده نمی شوند. این فقط جلسه را در حساب zoom.us شما ایجاد می کند!

en: Please see %s on how to format date
fa_AF: لطفاً %s را در مورد نحوه قالب بندی تاریخ مشاهده کنید

en: Please try again ! Some error occured while trying to fetch meeting with id:  %d
fa_AF: لطفا دوباره تلاش کنید ! هنگام تلاش برای واگذاری جلسه با شناسه  %d ، خطایی روی داد

en: Please try again ! Some error occured while trying to fetch webinar with id:  %d
fa_AF: لطفا دوباره تلاش کنید ! هنگام واکشی وبینار با شناسه خطایی روی داد:  %d

en: Practise Session
fa_AF: جلسه تمرین

en: Print
fa_AF: چاپ

en: Pro User
fa_AF: کاربر حرفه ای

en: PRO version is required for this meeting to be displayed.
fa_AF: نسخه PRO برای نمایش این جلسه مورد نیاز است.

en: Pro, Business, Enterprise, Education, or API Account. Check more
fa_AF: حساب حرفه ای ، تجاری ، شرکتی ، آموزشی یا API. بیشتر بررسی کنید

en: Read more about Vanity
                                    URLs
fa_AF: اطلاعات بیشتر در مورد Vanity
                                    آدرس

en: Recorded
fa_AF: ضبط شده

en: Recording by Meeting
fa_AF: ضبط توسط جلسه

en: Recordings
fa_AF: ضبط ها

en: Recordings by Meeting
fa_AF: ضبط شده توسط جلسه

en: Recurring
fa_AF: تکرار

en: Recurring Meeting
fa_AF: جلسه مکرر

en: Recurring Webinar
fa_AF: تکرار وبینار

en: Refresh is needed to change status.
fa_AF: برای تغییر وضعیت بارگذاری مجدد نیاز است.

en: Reports
fa_AF: گزارش ها

en: Requires Login?
fa_AF: نیاز به ورود دارد؟

en: Restrict users to join this meeting before the start time or after the meeting is completed.
fa_AF: کاربران را برای پیوستن به این جلسه قبل از زمان شروع یا پس از اتمام جلسه محدود کنید.

en: Restricted access, please login to continue.
fa_AF: دسترسی محدود شده ، لطفاً برای ادامه به سیستم وارد شوید.

en: results
fa_AF: نتایج

en: Resuming this will enable users to join this meeting.
fa_AF: از سر گرفتن این امر کاربران را قادر می سازد به این جلسه بپیوندند.

en: Resuming this will enable users to join this meeting. Applies to any shortcode output only.
fa_AF: از سر گرفتن این امر کاربران را قادر می سازد به این جلسه بپیوندند. فقط برای هر خروجی کد کوتاه اعمال می شود.

en: Save
fa_AF: ذخیره

en: Save Changes
fa_AF: ذخیره تغییرات

en: Saved !
fa_AF: ذخیره شد!

en: SDK Secret key
fa_AF: کلید مخفی SDK

en: Search meetings
fa_AF: جستجوی جلسات

en: Search..
fa_AF: جستجو...

en: Searching From:
fa_AF: جستجو از:

en: seconds
fa_AF: ثانیه

en: See More
fa_AF: مشاهده بیشتر

en: Select a Date to Check
fa_AF: یک تاریخ برای بررسی انتخاب کنید

en: Select a default language for your join meeting via browser page.
fa_AF: برای جلسه پیوستن خود از طریق صفحه مرورگر یک زبان پیش فرض انتخاب کنید.

en: Select a Host
fa_AF: یک میزبان انتخاب کنید

en: Select a Meeting
fa_AF: انتخاب یک جلسه

en: Select a month to filter:
fa_AF: یک ماه برای فیلتر کردن انتخاب کنید:

en: Select a User
fa_AF: انتخاب یک کاربر

en: Select a Zoom Meeting
fa_AF: انتخاب یک جلسه زوم

en: Select bulk action
fa_AF: اقدام فله ای را انتخاب کنید

en: Select User
fa_AF: انتخاب کاربر

en: Select which WordPress user to assign. This will be only usable when the user approves your Zoom Invitation.
fa_AF: انتخاب کنید که کدام کاربر وردپرس اختصاص داده شود. این تنها درصورتی قابل استفاده خواهد بود که کاربر دعوت زوم شما را تأیید کند.

en: Set what type of auto recording feature you want to add. Default is none.
fa_AF: تنظیم کنید که می خواهید چه نوع ویژگی ضبط خودکار را اضافه کنید. پیش فرض هیچ کدام است.

en: Setting this to yes will display meetings for 30 minutes more after the meeting date has passed. This will only work if Meeting Type is defined.
fa_AF: با تنظیم بله ، جلسات برای 30 دقیقه بیشتر پس از پایان تاریخ جلسه نمایش داده می شود. این فقط در صورتی تعریف می شود که نوع جلسه تعریف شده باشد.

en: Settings
fa_AF: تنظیمات

en: Shortcode
fa_AF: کد کوتاه

en: Show All
fa_AF: نمایش همه

en: Show Downloadable Link
fa_AF: نمایش لینک قابل دانلود

en: Show Filter
fa_AF: نمایش فیلتر

en: Show Meeting by Zoom User
fa_AF: نمایش های جلسه بر اساس کاربر

en: Show meeting posts based on Author ID
fa_AF: نمایش های جلسه بر اساس شناسه نویسنده

en: Show Past Join Link ?
fa_AF: نمایش پیوند قبلی پیوستن به جلسه ؟

en: Show Recordings via Host ID
fa_AF: نمایش ضبط شده از طریق شناسه میزبان

en: Show Zoom Author ?
fa_AF: نمایش نویسنده زوم ?

en: Showing all
fa_AF: نمایش همه

en: Size
fa_AF: اندازه

en: Sort Ascending
fa_AF: مرتب سازی صعودی

en: Sort Descending
fa_AF: مرتب سازی نزولی

en: SSO Create
fa_AF: ایجاد SSO

en: Start
fa_AF: شروع

en: Start Date
fa_AF: تاریخ شروع

en: Start Date/Time *
fa_AF: تاریخ/زمان شروع *

en: Start Meeting
fa_AF: شروع جلسه

en: Start Time
fa_AF: زمان شروع

en: Start via App
fa_AF: شروع با اپلیکیشن

en: Start via Browser
fa_AF: شروع با مرورگر

en: Start video when host join meeting.
fa_AF: هنگام پیوستن میزبان به جلسه، ویدیو را شروع کنید.

en: Start video when panelists join meeting.
fa_AF: وقتی اعضای جلسه به جلسه می پیوندند، ویدیو را شروع کنید.

en: Start video when panelists join webinar.
fa_AF: با عضویت در میزبانان وبینار ، فیلم را شروع کنید.

en: Start video when participants join meeting.
fa_AF: شروع ویدئو زمانی که شرکت کنندگان به جلسه می پیوندند.

en: Start When Host Joins
fa_AF: هنگام پیوستن میزبان شروع کنید

en: Starting Date and Time of the Meeting (Required).
fa_AF: زمان و تاریخ شروع جلسه (الزامی)

en: Starting Date and Time of the Webinar (Required).
fa_AF: تاریخ و زمان برگزاری وبینار (لازم است).

en: Starting sync process.. Please wait for some time. Do not close this window until completed.
fa_AF: yektanet.comبستن تبلیغات
    مترجم فارسی ⇄ انگلیسی
    شروع فرآیند همگام سازی .. لطفاً مدتی صبر کنید. تا زمان اتمام این پنجره را نبندید.

en: Status
fa_AF: وضعیت

en: Successfully imported meeting with ID
fa_AF: جلسه با موفقیت با شناسه وارد شد

en: Successfully Updated. Please refresh this page.
fa_AF: با موفقیت به روز شد لطفاً این صفحه را رفرش کنید.

en: Support
fa_AF: پشتیبانی

en: Sync Now
fa_AF: همگام سازی

en: Sync your Live Zoom Meetings/Webinars to your site
fa_AF: جلسات/وبینارهای زوم زنده خود را با سایت خود همگام کنید

en: The fields cannot be Empty !!
fa_AF: زمینه ها نمی توانند خالی باشند !!

en: The maximum range can be a month. If no value is provided for this field, the default will be current date. For example, if you make the API request on June 30, 2020, without providing the “from” parameter, by default the value of ‘from’ field will be “2020-05-30” and the value of the ‘to’ field will be “2020-06-30”.
fa_AF: حداکثر دامنه می تواند یک ماه باشد. اگر برای این قسمت مقداری ارائه نشود، پیش فرض تاریخ جاری خواهد بود. به عنوان مثال، اگر درخواست API را در تاریخ 30 ژوئن 2020 بدون ارائه پارامتر "از" انجام دهید، به طور پیش فرض مقدار فیلد "از" خواهد بود "2020-05-30" و مقدار فیلد "به" خواهد بود "2020-06-30".

en: This action is provided for API partner only. User created in this way has no password and is not able to log into the Zoom web site or client.
fa_AF: این عملکرد فقط برای شریک API ارائه شده است. کاربری که از این طریق ایجاد شده هیچ رمز عبوری ندارد و نمی تواند به وب سایت یا کلاینت زوم وارد شود.

en: This action is provided for enabled “Pre-provisioning SSO User” option. User created in this way has no password. If it is not a basic user, will generate a Personal Vanity URL using user name (no domain) of the provisioning email. If user name or pmi is invalid or occupied, will use random number/random personal vanity URL.
fa_AF: این عملکرد برای گزینه "پیش تهیه SSO کاربر" فعال شده است. کاربری که از این طریق ایجاد شده رمز ندارد. اگر یک کاربر اساسی نباشد ، با استفاده از نام کاربری (بدون دامنه) ایمیل ارائه دهنده ، یک نشانی اینترنتی شخصی باطل ایجاد می کند. اگر نام کاربر یا pmi نامعتبر یا اشغال شده باشد ، از شماره تصادفی / URL تصادفی شخصی تصادفی استفاده می کند.

en: This action is provided for enterprise customer who has a managed domain. This feature is disabled by default because of the security risk involved in creating a user who does not belong to your domain without notifying the user.
fa_AF: این اقدام برای مشتری سازمانی که دامنه مدیریت شده ای دارد ارائه می شود. این ویژگی به دلیل خطر امنیتی که در ایجاد کاربری که به دامنه شما تعلق ندارد بدون اطلاع کاربر ، غیرفعال است.

en: This address is used for zoom (Required).
fa_AF: این آدرس برای زوم استفاده می شود (ضروری).

en: This is a meeting with no Fixed Time.
fa_AF: این جلسه ای بدون زمان ثابت است.

en: This is a recurring meeting with no fixed time.
fa_AF: این یک جلسه تکراری است و زمان مشخصی ندارد.

en: This is host ID for the meeting (Required).
fa_AF: این شناسه میزبان جلسه است (لازم است).

en: This meeting has been ended by host.
fa_AF: جلسه توسط میزبان پایان یافت.

en: This meeting has been ended by the host.
fa_AF: این جلسه توسط میزبان به پایان رسیده است.

en: This meeting is no longer valid and cannot be joined !
fa_AF: این جلسه دیگر معتبر نیست و نمی تواند به آن بپیوندد!

en: This post does not exist.
fa_AF: این پست وجود ندارد.

en: This section allows you to assign "Zoom" host to your users from WordPress. If you add a WordPress user to a Zoom Host from here then at the meeting creation that user will not see list of other host on his/her side except for administrator.
fa_AF: این بخش به شما امکان می دهد میزبان "بزرگنمایی" را از وردپرس به کاربران خود اختصاص دهید. اگر از اینجا یک کاربر وردپرس را به یک میزبان بزرگنمایی اضافه کنید ، در هنگام ایجاد جلسه ، کاربر به غیر از سرپرست لیست سایر میزبانها را در کنار خود نمی بیند.

en: This will disable join via browser link in frontend page.
fa_AF: این گزینه پیوستن با مرورگر را در صفحه جلسه غیرفعال می کند.

en: This will show join meeting links on frontend even after meeting time is already past.
fa_AF: این پیوندهای پیوستن به جلسات در جلو را نشان می دهد حتی پس از پایان زمان جلسه.

en: Timezone
fa_AF: منطقه زمانی

en: Title
fa_AF: عنوان

en: To
fa_AF: به

en: Topic
fa_AF: موضوع

en: Total Meeting Minutes
fa_AF: مجموع دقیقه جلسه

en: Total Meeting Minutes Combined:
fa_AF: مجموع صورتجلسه های ترکیبی:

en: Total Meetings Held:
fa_AF: مجموع جلسات برگزار شده:

en: Total Not Synced Records
fa_AF: کل سوابق همگام نشده

en: Total Participants
fa_AF: کل شرکت کنندگان

en: Total Participants Involved:
fa_AF: کل شرکت کنندگان درگیر:

en: Total Records Found
fa_AF: کل رکوردهای یافت شده

en: Total Records Found:
fa_AF: تعداد سوابق یافت شده:

en: Total Size
fa_AF: سایز کلی

en: Trash
fa_AF: زباله‌دان

en: Type
fa_AF: نوع

en: Type of User (Required)
fa_AF: نوع کاربر (الزامی)

en: Type your title here
fa_AF: عنوان خود را اینجا بنویسید

en: Upcoming
fa_AF: پیش رو

en: Update Meeting
fa_AF: بروزرسانی جلسات

en: Updated meeting.
fa_AF: جلسه بروز شده است.

en: Updated Webinar.
fa_AF: وبینار به روز شده.

en: Use 24-hour format
fa_AF: استفاده از رنگ های سفارشی

en: Use full month label format ?
fa_AF: از قالب برچسب ماه کامل استفاده می شود؟

en: User ID
fa_AF: شناسه کاربر

en: User not in the list? Click here to manually enter Host.
fa_AF: کاربر در لیست نیست؟ برای ورود دستی به هاست اینجا را کلیک کنید.

en: User Type (Required).
fa_AF: نوع کاربر (الزامی).

en: User will get an email sent from Zoom. There is a confirmation link in this email. User will then need to click this link to activate their account to the Zoom service. The user can set or change their password in Zoom.
fa_AF: کاربر یک ایمیل ارسال شده از زوم دریافت می کند. در این ایمیل پیوند تأیید وجود دارد. سپس کاربر برای فعال کردن حساب کاربری خود در سرویس زوم باید روی این پیوند کلیک کند. کاربر می تواند رمز عبور خود را در زوم تنظیم یا تغییر دهد.

en: Users
fa_AF: کاربر

en: Vanity URL
fa_AF: لینک Vanity

note: Name of the plugin
en: Video Conferencing with Zoom
fa_AF: کنفرانس ویدیویی با بزرگنمایی

en: View meetings
fa_AF: نمایش جلسات

en: View Recordings
fa_AF: مشاهده ضبط شده ها

en: Waiting - Not started
fa_AF: انتظار - شروع نشده است

en: Webinar
fa_AF: وبینار

en: Webinar Agenda
fa_AF: دستور کار وبینار

en: Webinar Description.
fa_AF: توضیحات وبینار.

en: Webinar Display Threshold
fa_AF: آستانه نمایش وبینار

en: Webinar duration (minutes). (optional)
fa_AF: مدت زمان وبینار (دقیقه). (اختیاری)

en: Webinar Host *
fa_AF: میزبان وبینار *

en: Webinar ID
fa_AF: آیدی وبینار

en: Webinar is not defined. Try updating this Webinar
fa_AF: وبینار تعریف نشده است. این وبینار را به روز کنید

en: Webinar Password
fa_AF: رمز عبور وبینار

en: Webinar Timezone
fa_AF: منطقه زمانی وبینار

en: Webinar Topic *
fa_AF: موضوع وبینار *

en: Webinar topic. (Required).
fa_AF: موضوع وبینار. (ضروری).

en: Webinars
fa_AF: وبینارها

en: Webinars Category
fa_AF: دسته وبینارها

en: Webinars Order By
fa_AF: مرتب سازی وبینارها

en: Webinars Type
fa_AF: نوع وبینارها

en: website
fa_AF: وبسایت

en: What does this do ? Check out
fa_AF: این چه کاری انجام می دهد؟ بررسی کنید

en: When Panelists Join
fa_AF: هنگامی که اعضای میزگرد بپیوندند

en: Which type of meeting do you want to create. Note: Webinar requires Zoom Webinar Plan enabled in your account.
fa_AF: می خواهید کدام نوع جلسه را ایجاد کنید. توجه: Webinar نیاز به این دارد که برنامه Zoom Webinar در حساب شما فعال باشد.

en: WooCommerce Integration?
fa_AF: ادغام ووکامرس ؟

en: You are seeing this because you are the author of this post.
fa_AF: شما این بخش را مشاهده می کنید چون شما نویسنده این پست هستید.

en: You cannot update meeting type. This is not allowed to avoid any conflict issues.
fa_AF: نمی توانید نوع جلسه را به روز کنید. این امر برای جلوگیری از هرگونه تضاد مجاز نیست.

en: You do not have enough priviledge to access this page. Please login to continue or contact administrator.
fa_AF: شما برای دسترسی به این صفحه امتیاز کافی ندارید. لطفاً برای ادامه وارد شوید یا با سرپرست تماس بگیرید.

en: Zoom
fa_AF: بزرگنمایی

[ctx: Zoom Category Name]
en: Category
fa_AF: دسته بندی

en: Zoom Details
fa_AF: جزئیات زوم

en: Zoom Integration Settings
fa_AF: تنظیمات ادغام زوم

en: Zoom Meeting
fa_AF: جلسه زوم

en: Zoom Meeting by Post ID
fa_AF: زوم جلسه با شناسه پست ایدی

[ctx: Zoom Meetings and Webinars]
en: Zoom Meetings and Webinars
fa_AF: جلسات و وبینارهای زوم

en: Zoom Meetings List
fa_AF: لیست جلسات زوم

en: Zoom Meetings via Host
fa_AF: جلسات زوم با میزبان

en: Zoom Recordings by Host
fa_AF: زوم ضبط شده توسط میزبان

en: Zoom Users
fa_AF: کاربران زوم

en: Zoom Webinar
fa_AF: وبینار زوم

en: Zoom Webinars List
fa_AF: لیست وبینارهای زوم
